Одягатися у ФОРМІ – бути завжди у формі!

  • Кобура настегна ПМ

Настегна кобура для ПМ

Вашій увазі пропонується стегна кобура для ПМ – купити аксесуар знадобиться для зручності носіння зброї, її швидкого вилучення у разі потреби. Це надзвичайно важливі критерії, які в екстрені моменти здатні відіграти вирішальну роль. Рішення пропонується купити настегнану кобуру для ПМ дозволити суттєво знизити ризики та підвищити безпеку власника зброї.

Чохол для пістолета Макарова складається з тканини, пластику та спіненої підкладки. Вона має жорстку форму, що оберігає зброю від зовнішніх впливів. Зшита пропонується кобура (пістолет ПМ) так, щоб її вміст не бовтався, сидів досить щільно. Для більш надійної фіксації використовується застібка у вигляді кнопки.

Практична та зручна пропонується кобура під ПМ – купити Харків може в магазині «Форма». Ми пропонуємо широкий вибір товарів для військово-тактичної сфери діяльності та гарантуємо якість продукції. Дана пропонується стегна кобура для пістолета Макарова здатна забезпечити зручність і безпеку власника зброї навіть у найекстремальніших умовах.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
  • Вироблено в Україні
  • Наявність: В наявності
  • Ціна: 750,00 грн
Кількість

Рейтинг товару