Одягатися у ФОРМІ – бути завжди у формі!

кобури

кобури
Сортувати за:
Показати:

Кобура настегна ПМ

Настегна кобура для ПМ Вашій увазі пропонується стегна кобура для ПМ – купити аксесуар знадобиться для зручнос..

750,00 грн

Кобура оперативна ПМ (ШКІРА)

Якісна кобура оперативна ПМ шкіряна – ціна зручності та максимального комфорту носія при виконанні службових обов&..

750,00 грн

Кобура поясна ПМ

Кобура для ПМ поясна Носити зброю з максимальним комфортом та зручністю допоможе кобура поясна для ПМ – в Украї..

350,00 грн

Кобура поясна ПМ (відкрита)

Необхідна кобура поясна ПМ відкрита купити в Харкові кожен, хто має право на носіння особистої зброї та бажаючий отримат..

195,00 грн

Кобура поясна Форт

Форт кобура поясна купити в Харкові – відмінний вибір охоронців, оперативників або співробітників спеціалізованих ..

175,00 грн

Кобура стегна ПМ (мільтикам)

Знаменитий пістолет Макарова вимагає від господаря наявності досконалої та ергономічної амуніції: час купити тактичну ст..

300,00 грн

кобура стегна ПМ олива

Зручно, універсально, надійно: власникам пістолета Макарова варто звернутися до магазину Форма, щоб купити тактичну набе..

500,00 грн

кобура стегна ПМ чорна

Потрібна надійна амуніція для безпечного носіння та моментального застосування пістолета Макарова? Купити тактичну насте..

300,00 грн

Кобура універсальна ПМ

Необхідна надійна амуніція? Вибір експерта спеціальних служб – перевірена годиною кобура універсальна ПМ купити у ..

700,00 грн

Оперативна кобура Форт (з гумкою)

Удосконалена кобура оперативна з гумкою Форт в інтернет магазині доступна клієнтам підприємства Форма, яка має особисту ..

240,00 грн

Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)

Кобура для пістолета

Кобура для пістолета

Всі знають, що носити пістолет у спеціальному чохлі для нього – ndash; це більше потреба, ніж хороший тон. Кобура сталася з віку кинджалів та мечів. Тоді це було так само необхідністю, щоб не поранитися об гострий меч чи не затупити його об камінь. Пістолет така ж небезпечна зброя, як для вас, так і для оточуючих. Кобури для пістолета це необхідний аксесуар для військовослужбовців та власників вогнепальної зброї.

Чимало випадків, коли вогнепальна зброя стріляла сама по собі від різкого падіння, навіть на запобіжники. Військові з досвідом говорять, що слід брати зброю тільки у випадку, якщо стрілянина неминуча. Для інших ситуацій є тактична кобура для пістолета, купити яку стоїть тому що вона виступає в ролі чохла для зброї.

У більшості випадків від того, як швидко ви зможете взяти пістолет в руки, залежить життя ваше і оточуючих. Кобура відрізняється за способом кріплення на поясі. Саме від цього залежить, наскільки швидко ви можете скористатися зброєю. Існують такі види кобур – тактичні, оперативні, прихованого носіння, поясні, стегнові, кишенькові, пахвові. У магазині Форма купити оперативну кобуру для пм ви можете за лояльною ціною.

Всіх кому потрібна кобура для пістолета: інтернет-магазин "Форма" чекає на вас

кобури для пістолета

Моделі оперативного вилучення створюються для того, щоб максимально швидко скористатися зброєю. Якщо пістолет потрібен час йде на мілісекунди і від цього залежить ваше життя. Найзручнішими вважаються кобури оперативні та пахвові. У другому випадку пістолет розташований під невеликим нахилом щодо землі, що дає гарантію швидкого вилучення. У нашому магазині кобури для пістолета купити є можливість на вигідних для себе умовах.

Є вид кобури з кріпленням у кишені – ndash; це різновид оперативної кобури. Такий вид дає можливість ще швидшого вилучення вогнепальної зброї. Існують версії, які поєднують у собі всі види оперативних кобур. Також для тих, кому необхідно приховувати наявність зброї потрібна кобура для прихованого носіння пістолета, купити яку можна в нашому магазині недорого, це невід'ємна фурнітура для таємних охоронців. Носити пістолет просто у кишені – погана ідея. Тому варто купити кобуру для вогнепальної зброї як запоруку зручності та безпеки

Є тактичні кобури, які створені для носіння поверх спорядження. До них не висувається вимога маскувати зброю. Головне їх завдання – оперативність вилучення та максимальний комфорт у режимі реального бою. Зазвичай кріплять такі чохли пахвою, на поясі та на грудях. Ви можете поясні кобури для пістолета купити ви можете дешево у нашому магазині.

Як правило, тактичні кобури виготовляють із нейлонової кордури та зі шкіри. Але матеріалів для пошиття та виробництва виробу велика кількість і кожен виробник робить свій продукт із різних матеріалів. Кобури для пістолета купити у Харкові ви можете саме в нашому магазині, тому що якість наших виробів перевірена заводом-виробником.

Кобура настегна та поясна для пістолета тт купити, Харків

Також існують сумки – кобури. Вони не привертають уваги до себе та забезпечують максимальне маскування. Зовні виглядають стильно і нагадують звичайну барсетку та планшетку. Наш магазин пропонує широкий вибір кобури для зброї різного призначення. Ви можете кобури для пістолета купити (Україна) скориставшись асортиментом нашого магазину.

При виникненні питань телефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами на сайті. Вони зможуть відповісти на всі запитання і за вашого бажання допоможуть зробити правильний вибір.

Кобури

Що таке кобура знає кожен хлопчик з ранніх років. Але далеко не всі, виростаючи, стикаються з необхідністю придбання цього чохла для носіння вогнепальної зброї. Кобури для пістолета купити в Києві, Дніпрі, Одесі обов'язково мають усі власники вогнепальної зброї. І не важливо, використовують вони його в рамках своєї професійної діяльності або отримали спеціальний дозвіл. безпека має бути на першому місці.

Яку купити кобуру для вогнепальної зброї (Київ, Дніпро, Одеса)

Існує декілька видів «аксесуарів. Кожен із них відповідає певним вимогам і тому має спеціальну форму та розрахований на певне місце розміщення:

  • Поясна – може бути для зовнішнього та прихованого носіння;
  • Плечова – зручна для швидкого вилучення, непомітна, безпечна;
  • Спеціальна кобура для прихованого носіння – робить зброю непомітною під одягом, при цьому забезпечує доступність та безпеку;
  • Для сумок, рюкзаків, кишень – має спеціальні додаткові кріплення.

Є деякі моделі, які можуть кріпитися у різних місцях на одязі. Наприклад, якщо вас цікавить тактична кобура для пістолета, купити її можна для носіння на поясі або на стегні.