Одягатися у ФОРМІ – бути завжди у формі!

зірки

зірки
Сортувати за:
Показати:

Дубові листочки для погонів старшого офіцерського складу МНС

листочки для погонів старшого офіцерського складу МНС ..

7,00 грн

Зірка ДСНС (золото)

Зірка ДСНС,пластик ..

5,00 грн

Зірочка молодшого офіцерського складу (рифлена)

Колір – золота, срібляста, хакі (маленька) ..

4,00 грн

Зірочка старшого офіцерського складу (рифлена)

Колір – золотиста, срібляста, хакі (Велика) ..

5,00 грн

Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)

У цій статті буде розказано про зірочок на погони, які використовує регулярна армія. Протягом двох століть даний атрибут служить для визначення звання людини, яка її носить. Для власника це своєрідна гордість мати певне звання. У нашому магазині зірки на погони купити ви можете за найвигіднішою ціною. У своєму асортименті ми зібрали найпоширеніші зірочки для всіляких відомств та структур. МНС, поліція, військові. У всьому цьому розмаїтті ви зможете знайти те, що вам необхідно.

Зірочка на погонах має сенс набагато глибше, ніж можна собі уявити. Це один із найдавніших магічних символів, який називають пентакль. Такий значок оберігав власника у будь-якій ситуації. Сучасні зірки на погони купити в інтернет-магазині Форма ви можете за лояльною вартістю.

На початку 18 століття зірочки носили офіцери Царської армії. Це було зроблено для спрощення розуміння солдатами хтось перед ними, тобто допомагало дотримуватися субординації. Вони або нашивались або кріпилися за допомогою двох металевих язичків. Як правило, зірки на погонах, купити ви можете у нашому магазині, носилися тільки на парадній формі.

На початку 19 століття зірки стали виготовляти з металу і покривали зверху оксидом. Тим самим виріб ставав не сприйнятливим до вологи і, як наслідок, зберігав презентабельний вигляд. Зірка завжди була матова із сірим відтінком. У нас у магазині зірки на погони купити (Харків) ви можете у будь-який час.

Після того як відбулася революція і влада змінилася, перше що стали робити Поради – це викорінювати все, що пов'язане з минулим устроєм. Винятком погони не стали, їх прибрали разом із зірочками та замінили кубарями та ромбиками. Зірки на погони, ціна не висока, представлені в широкому асортименті в нашому магазині.

Одночасно зірка позначала єдність комунізму, яка об'єднала під собою п'ять континентів. Зірки почали нашивати на петлиці та рукави. Під час Великої Вітчизняної війни погони повернули на місце і разом із зірочки. Вони були два типи – зелені матові для польових умов та парадні золотисті. У нас зірки на погони купити, ціна прийнятна, ви зможете за мінімальною ціною та на вигідних для себе умовах.

 

У сучасному світі зірки можуть бути тільки з чотирма променями або з вісьмома. Це належить тим особам, яким це прописано у статуті та законі. Носять зірки військовослужбовці, поліція, прокуратура та інші відомства.

Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу ви зможете в найкоротший час вибрати необхідний вам товар і замовити його. Після цього з вами зв'яжеться наш спеціаліст для уточнення деталей. Потім протягом трьох робочих днів ви зможете забрати замовлення.

Якщо при виборі товару у вас виникли питання, ви можете їх поставити нашим менеджерам. Він зможе відповісти на всі питання і авторитетно порадить правильний варіант вибору виробу.