Одягатися у ФОРМІ – бути завжди у формі!

жезли

жезли
Сортувати за:
Показати:

Жезл патрульної служби з підсвічуванням

Жезл має три режими підсвічування, магніт на ручці. ..

850,00 грн

Жезл поліції

Жезло з катафотом Сьогодні жезл-відмашка поліцейський купити в Україні не важко. Цей предмет належить до елементів сп..

270,00 грн

Жезл поліції з підсвічуванням

1 режим підсвічування ..

500,00 грн

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Жезли

Один із способів контролю та регулювання дорожнього руху – поліцейські жезли. З їхньою допомогою керування потоком транспортних засобів та інших учасників руху на дорозі максимально оптимізується. Особливо це стосується жвавих ділянок.

Дана амуніція не відноситься до розряду дорогих товарів, тому жезли купити в Харкові не складе жодних труднощів. Окрім свого прямого призначення для роботи патрульної поліції, засоби регулювання також можуть використовуватися під час проведення тематичних ігор, лекцій для дітей та дорослих, метою яких є ознайомлення громадян із роботою правоохоронних органів усіх рівнів. Реквізит у постановочних сценах допоможе максимально реалістично відобразити можливі дорожні ситуації, тому купити жезли (Харків) для наочної демонстрації – чудова ідея!

Особливості конструкції та призначення поліцейського жезла

Ні для кого не секрет, як виглядає жезл регулювальника – недовга палиця, пофарбована в кольори зебри. Кожен учасник дорожнього руху здатний відрізнити смугастий елемент у руках регулювальника. Однак існують інші форми виробу, як, наприклад, жезл-відмашка. Перш ніж купити жезли Україна повинна розібратися в їх різновидах. Відмінні характеристики жезла-відмашки:

Як купити жезл в Україні?

Сьогодні всі бажаючі можуть без праці купити жезли – ціна виробів є цілком доступною, тому купівля доцільна не тільки для потреб правоохоронних органів, а й демонстраційних постановок.

Жезл виконаний із якісних матеріалів, які забезпечують належне виконання своїх безпосередніх обов'язків. Незалежно від того, чи потрібен Вам традиційний жезл регулювальника або відмашка з катафотом, Ви зможете вигідно і швидко купити жезли – інтернет-магазин «Форма» створив усі умови для комфортного та оперативного оформлення замовлення.

  • є круглим диском з катафотом, до якого кріпиться ручка.
  • Сам катафот зроблений червоного кольору, його обрамлення – білого, а ручка – чорного.
  • Може використовуватися у світлий і темний час доби завдяки елементам, що відбивають.