Одягатися у ФОРМІ – бути завжди у формі!

  • Фуражка Державна пенітенціарна служба України

Так виглядає сучасний кашкет пенітенціарної служби України – інстанції, яка відповідає за місця ув'язнення. Працівники цих закладів, як і інші представники збройних сил, мають бути одягнені формою. Частина такого костюма як форма пенітенціарної служби – кашкет з козирком.

Виріб виготовлений із щільного сукна. Тулля має плоску форму з тонкою червоною окантовкою. Околиця червоного кольору. На передній частині головного убору розташований герб України в золотистій окантовці і кріпиться на двох гудзиках кручений шнур.

Онлайн-магазин «Форма» пропонує купити кашкет пенітенціарної служби в максимально короткі терміни. Забезпечити головним убором можна весь склад установи чи окремих співробітників. Безперечна перевага, якою володіє цей кашкет пенітенціарної служби – ціна, здатна приємно здивувати кожного покупця!

Замовляючи виріб у нас, Ви можете бути впевнені в його якості та практичності. Вітчизняний виробник гарантує, що формений кашкет пенітенціарної служби надовго збереже охайний зовнішній вигляд навіть при щоденній експлуатації.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
  • Вироблено в Україні
  • Наявність: В наявності
  • Ціна: 550,00 грн
Кількість

Рейтинг товару